Půjčkový MAGAZÍN pro všechny

Poplatek předem? Raději hledejte jinde

15. 11. 2018 Půjčky

Poplatky nejsou jen záležitostí půjček, ale i jiných finančních produktů. Snad každý je zná minimální prostřednictvím svého běžného účtu. Platí se poplatky i za běžné transakce - vedení účtu, elektronická správa účtu, hotovostní operace, poplatky za bezhotovostní platební styk, administrativní služby atd. Počtem a výší poplatků se jednotlivé finanční instituce značně liší.

reklama

Nenechte se zahltit poplatky u půjček

12. 11. 2018 Peníze

Nenáročným finančním produktem na poplatky je rychlá půjčka bez poplatku. A navíc je rychlá. Máte-li výdaj, jehož zaplacení nepočká, nečekejte ani vy. Obraťte se rovnou na půjčku, která je schopná vašim akutním nárokům vyjít vstříc. Peníze z půjčky je možné využít na libovolné účely.

reklama

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč a splňte si své sny. Vyberte si půjčku na míru.

Celkově o poplatcích

11. 11. 2018 Finance

Rychlé půjčky vám poskytnou pohotovou pomoc, ale ať už na půjčku spěcháte jakkoliv, vždy byste měli mít čas na to zjistit si, od jakého poskytovatele si půjčujete, na kolik vás přijde a k jakým podmínkám se zavazujete. Půjčit si rychle by nemělo znamenat půjčit si nezodpovědně.

reklama

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

Rychle před výplatou?

08. 11. 2018 Půjčky

Potřebujete si půjčit na nečekané výdaje, zapomenuté složenky, opravu auta či cokoliv jiného? Rýchlé (ne)bankovní půjčky jsou tu pro Vás. Možná právě Vás nejvíce zaujme rychlá půjčka před výplatou anebo jiná novinka.